#bananebenial Birinci Yarışma

Sevgili Melekler.

Bebek bezi seçiminin çok önemli olduğunu biliyoruz. Bebeğinizin bedeni için en uygun, en esnek, en hesaplı ve kaliteli ürünü tercih etmek istediğinden eminiz.

#bananebenial kampanyamızda, ebebek markası ve tümüyle yerli üretim olan baby&me bebek bezi maxi ile sizleri tanıştırdığımız için gururluyuz.

baby&me Bebek Bezi Maxi, dünya standartlarındaki yüksek kalitesiyle 12 saat kuruluk sağlarken, kremli iç yüzeyi sayesinde pişik, tahrişi kızarıklık oluşumlarını önlüyor. Sızdırmama özelliği, bebeklerin geceleri deliksiz uyumasını sağlayarak annelerin de geceleri yaşadıkları telaşı ortadan kaldırıyor.

 

 

baby-me-bebek-bezi-maxi

 

Blog yazımızda sizlere, Tavsiye Kanalı #bananebenial Kampanyamızın detaylarını duyurmuştuk.

 

Bebekli ailelerin ihtiyaçlarını yakından bilen, 20 yıla yakın bir süredir ailelerin yanında olmaktan gurur duyan ebebek’in 2012 yılında hayata geçirdiği baby&me markası ekonomik, sağlıklı ve kaliteli ürünleriyle kısa sürede takdir kazandı. Dermatolojik ve mikrobiyolojik testlerle bebek sağlığına hizmet veren baby&me, ürün çeşitliliğini günden güne artırarak bebeklerin en büyük ihtiyacını karşılamaya başladı: bebek bezleri. Tam da annelerin istediği gibi parfüm, boya gibi maddeleri içermeyen, pamuksu dokusuyla küçük meleklerin cildini koruyan bebek bezleri üreten baby&me, 100’lük ve 50’lik paketleriyle aile bütçesini korumayı da gözetti.

Yüzde 100 yerli ve süper kaliteli 

Ebeveynlere her zaman en mükemmeli sunan baby&me, bebek bezlerini de eklediği ürünleriyle doğduğu andan tuvalet alışkanlığını edinene kadar evinizin yeni bireyinin yanında olmayı, onun cildini korumayı, hijyenini sağlamayı grev biliyor. Tümüyle yerli üretim olan, dünya standartlarındaki yüksek kalitesiyle 12 saat kuruluk sağlayan baby&me bebek bezleri, kremli iç yüzeyi sayesinde pişik, tahrişi kızarıklık oluşumlarını önlüyor. Sızdırmama özelliği, bebeklerin geceleri deliksiz uyumasını sağlayarak annelerin de geceleri yaşadıkları telaşı ortadan kaldırıyor.

EBEBEK MAGNET

 

Anne ilgisi, uzman bilgisi 

Bez numarası büyüdükçe kalınlaşan bezlerden, her bezde farklı ortalanan emici tabakalardan, bebeğinizin bedeniyle uyumsuz tasarımlardan bıktınız mı? Aylardır bebeğiniz için en uygun bebek bezini aramaktan bunaldınız mı? baby&me her zamanki gibi yanınızda!

Yumuşacık, kremli, cildin hava almasını sağlayan dokusuyla baby&me bebek bezleri, artık hareketlenip afacanlıklara başlayan bebeklerin hareketlerini kısıtlamıyor. Uzmanlardan aldığı bilgileri, siz ebeveynlerin istekleriyle, ihtiyaçlarıyla buluşturan baby&me, bebek bezlerindeki ıslaklık göstergesiyle de işinizi kolaylaştırıyor.

 

 

14-mayis-2

 

 

Şimdi hazırsanız birinci yarışmamızı başlatıyoruz.

İşte yarışmamıza katılmak için yapmanız gerekenler.

Anneler bebeklerinin “baby&me bebek beziyle” çekilmiş fotoğrafını #bananebenial etiketiyle instagrama yüklesin. Bu paylaşımları Mayıs ayının 20’sine kadar en çok beğeni alan ilk 10 fotoğraftan biri olsun. Türkiye’nin en çok okunan ve uzman anne-bebek dergisi ebebek’ten bebek’in Haziran 2017 sayısında yayımlansın.”

Yarışmamıza baby&me bebek bezi kullanan tüm Meleklerimiz davetli. #bananebenial etiketi ile tüm hesaplarınızdan yapacağınız paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Bu yarışmamızda, 10 Meleğimizin fotoğrafı, “ebebek’ten bebek’in Haziran 2017 sayısında yayımlanacak.

 

Harika ve hep hatırlanacak bir hediye öyle değil mi?

 

Yarışmamıza katılmakta gecikmeyin, paylaşımlarınıza bizleri de etiketlemeyi ihmal etmeyin.

 

Son katılım tarihinin 17 Mayıs 2017 Çarşamba günü Saat : 23:00’e kadar olduğunu şimdiden ajandanıza yazın.

 

Meleklerimize ait çalışmalar Uzman Jüri Üyelerimiz tarafından değerlendirilmektedir.

Yarışma kriterlerine uygun olan çalışmalar arasından seçilen ve hediyeye hak kazanan Melek Üyelerimiz, yarışmadan bir sonraki hafta içerisinde ilan edilmektedir. Paylaşımlarınızı merak ve heyecanla bekliyor olacağız.

 

 

 

 

 

12 Responses

  1. Rıdvan

    16/05/2017 7:30 pm, Cevapla

    Bu markanın bebek alt temizleme pamuğunu kullanıyoruz çok memnunuz bebek bezi ve ıslak mendilinide denemek isteriz

  2. Yasemin

    20/05/2017 3:53 pm, Cevapla

    Temmuz 3 te bebegim dunyaya gelicek bez konusunda biraz kararsiz kaldik simdilik prima aldik fakat #e-bebek baby&me bezi denemek istiyoruz denemek için şase yollamalari mümkünmü acaba?simdiden tesekkurler.

Bir Cevap Yazın


*

(*) Gerekli, E-posta adresiniz yayınlanmayacak.