#bananebenial Dördüncü Yarışma

Sevgili Melekler.

#bananebenial kampanyamız, harika paylaşımlarınız ve tavsiyelerinizle sürüyor.

Bir ebebek markası olan ve tümüyle yerli üretim  baby&me bebek bezi maxi ile sizleri tanıştırdığımız için mutlu ve gururluyuz. Geçtiğimiz hafta sizlerden bol bol geri bildirim aldık. Bebeğinizin bezini değiştirirken nelere dikkat ettiğinizi öğrendik ve sizlere “Bebek Bezi Değiştirme” konusunda faydalanabileceğiniz ipuçlarına yer verdik.

Bu hafta “Pişik” konusunu masaya yatırıyoruz ve dördüncü yarışmamızın duyusunu sizlerle paylaşıyoruz.

Melekler,

Bebek bakımı ve ihtiyaçları konusunda yaklaşık yirmi yıllık bir uzmanlığın eseri olan ebebek’in güvenli bilgi birikimiyle can bulan baby&me markası, emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Bebek temizleme pamuklarından ıslak mendillere kadar annelerin ve bebeklerin ihtiyacı olan her tür malzemeyi üretmeyi gözeten baby&me markasının en yeni ürünü “baby&me bebek bezi maxi” ile yaşadığınız deneyim dönemi hepimize ışık tutuyor.

Dermatolojik ve mikrobiyolojik testlerle bebek sağlığına hizmet veren baby&me, ürün çeşitliliğini günden güne artırarak bebeklerin en büyük ihtiyacını bebek bezleri ile karşılıyor. Parfüm, boya gibi maddeleri içermeyen, pamuksu dokusuyla küçük meleklerin cildini koruyan bebek bezleri üreten baby&me, 100’lük ve 50’lik paketleriyle aile bütçesini korumayı da gözetiyor.

baby-me-bebek-mexi-maxi

 

Melekler, bebek büyütmek hiç kolay değil, biliyoruz. Öte yandan bez değiştirme ve uyuma maceralarınızın ileride eğlenceli anılara dönüşeceğinden lütfen emin olun.

Bu hafta baby&me Meleklerimize pişik önlemek konusunda önerilerde bulunuyor. .

Aşağıda “Pişik Önlemek “için faydalanabileceğiniz 4 ipucu var.

1. Bebeğin bezini vaktinde değiştirmek. 

Islaklık göstergesi sayesinde bebeğinizin bezini vaktinde değiştirebilirsiniz.

2. Bebeğin cildini korumak.

Alt değiştirme rutinine farklı bir bebek beziyle başlasanız bile baby&me bebek beziyle devam edip ilk birkaç gün bezi sık aralıklarla değiştirmeniz bebeğinizin cildini korumaya yardımcı olur.

3. Bebeğin hijyenini sağlamak.

Yenidoğan bebeklerde baby&me temizleme pamuğu ve saf su kullanarak pişiği önlemek mümkün.

4. Bebeğin cildinin hava almasını sağlamak.

Bebeğinizin altını değiştirirken cildini kurulayıp bez değişimlerinde bezi kısa süreliğine açık bırakarak cildin havalanarak, pişiğin önlenmesine katkı sağlayabilirsiniz.

 

 

 

4.-yarisma-

 

 

Şimdi hazırsanız dördüncü yarışmamızı başlatıyoruz.

İşte yarışmamıza katılmak için yapmanız gerekenler.

Bu yarışmamızda, “bebeğinizin altını değiştirirken yaşadığınız en eğlenceli hikayeyi bizimle paylaşmanızı istiyoruz.“ Meleklerimiz yaratıcılıklarını sergileyecekleri çalışmalarını; video, blog yazısı veya görsel eşliğinde sunabilir.

Yarışmamıza katılacağınız paylaşıma bizi de etiketlemeyi ve #bananebenial etiketini kullanmayı lütfen unutmayın.

 

4.yarisma

 

 

 

Bu yarışmamızda 3 Meleğimiz “Oioi Emzikli Uyku Arkadaşı Fil” kazanacak. Hediye ettiğimiz oyun arkadaşı ortodontiktir, bebeğinizin damak yapısına zarar vermez. Parmak emme alışkanlığı olan bebeklerin bu alışkanlığı bırakmasında yardımcıdır. Uyku arkadaşının yumuşak dokusunu hissetmek bebeğinizi sakinleştirir, uykuya dalmasını kolaylaştırır.

 

Harika bir hediye öyle değil mi?

Yarışmamıza katılmakta gecikmeyin, paylaşımlarınıza bizleri de etiketlemeyi ihmal etmeyin.

Son katılım tarihinin 15 Haziran 2017 Perşembe günü Saat : 23:00’e kadar olduğunu şimdiden ajandanıza yazın.

 

EBEBEK MAGNET
Yarışmamıza baby&me bebek bezi maxi kullanan tüm Meleklerimiz davetlidir.

Meleklerimize ait çalışmalar Uzman Jüri Üyelerimiz tarafından değerlendirilmektedir.

Yarışma kriterlerine uygun olan çalışmalar arasından seçilen ve hediyeye hak kazanan Melek Üyelerimiz, yarışmadan bir sonraki hafta içerisinde ilan edilmektedir.

 

Paylaşımlarınızı merak ve heyecanla bekliyor olacağız.

 

 

Bir Cevap Yazın


*

(*) Gerekli, E-posta adresiniz yayınlanmayacak.