#bananebenial Üçüncü Yarışma

Sevgili Melekler.

#bananebenial kampanyamız, harika paylaşımlarınız ve tavsiyelerinizle sürüyor.

Bir ebebek markası olan ve tümüyle yerli üretim  baby&me bebek bezi maxi ile sizleri tanıştırdığımız için mutlu ve gururluyuz. Geçtiğimiz hafta sizlerden bol bol geri bildirim aldık. Katkılarınız için çok teşekkür ederiz.

Melekler,

Bebek bakımı ve ihtiyaçları konusunda yaklaşık yirmi yıllık bir uzmanlığın eseri olan ebebek’in güvenli bilgi birikimiyle can bulan baby&me markası, emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Bebek temizleme pamuklarından ıslak mendillere kadar annelerin ve bebeklerin ihtiyacı olan her tür malzemeyi üretmeyi gözeten baby&me markasının en yeni ürünü “baby&me bebek bezi maxi” ile yaşadığınız deneyim dönemi hepimize ışık tutuyor.

 

Dermatolojik ve mikrobiyolojik testlerle bebek sağlığına hizmet veren baby&me, ürün çeşitliliğini günden güne artırarak bebeklerin en büyük ihtiyacını bebek bezleri ile karşılıyor. Parfüm, boya gibi maddeleri içermeyen, pamuksu dokusuyla küçük meleklerin cildini koruyan bebek bezleri üreten baby&me, 100’lük ve 50’lik paketleriyle aile bütçesini korumayı da gözetiyor.

baby-me-bebek-mexi-maxi

 

Bu hafta sizler için “Bebek Bezi Değiştirme” konusuna odaklanıyor olacağız.

Aşağıda bebek bezini değiştirmek konusunda faydalanabileceğiniz 3 ipucu var.

1. Uygun bir yer seçin. 

Bebeğinizin altını değiştirirken her zaman evde olamıyorsunuz. Bazen yeterince hijyenik bir ortam bile zor olabiliyor. Bez değiştirmek için elinizden geldiğince düz ve hayli geniş bir yer seçin. Böylece bebeğin hareket ederken düşme ya da yaralanma ihtimalini ortadan kaldırırsınız.

2. Hazırlıklı olun.
Alt değiştirmeden önce temizleme pamuğunun, temiz suyun, pişik kreminin ve sızdırmayan, bebeğinizin bedenine tam oturan yedek bebek bezinin yanınızda olduğundan emin olun.

3. Şarkı söyleyin, konuşun, bebeğinizle göz teması kurun.

Özellikle hareketli bebeklerin altını değiştirirken etkili yöntemlerden biri de gözlerinin içine bakarak onunla konuşmak, ona şarkı söylemek, sevimli ve değişik yüz mimikleriyle ilgisini üzerinizde toplamaktır. Böylece tüm dikkatini size verecek ve hatta size gülücükler gönderecektir.

 

bananebenial-ucuncu-yarisma-1

 

Şimdi hazırsanız üçüncü yarışmamızı başlatıyoruz.

İşte yarışmamıza katılmak için yapmanız gerekenler.

Bu yarışmamızda, “bebek bezi değiştirme konusunda en yaratıcı çalışmayı” seçiyoruz. Meleklerimiz yaratıcılıklarını sergileyecekleri çalışmalarını; video, blog yazısı veya görsel eşliğinde sunabilir.

Yarışmamıza katılacağınız paylaşıma bizi de etiketlemeyi ve #bananebenial etiketini kullanmayı lütfen unutmayın.

 

 

todi

 

 

Yarışmamızda 3 Meleğimiz “ Todizoo Ahşap Mini Cadde” kazanacak.

Bu oyuncak sayesinde bebeğiniz, deniz temalı ahşap boncukları tellerde kaydırıp gemi ve balığı hareket ettirerek el becerilerini güçlendiriyor.Harika bir hediye öyle değil mi?

Yarışmamıza katılmakta gecikmeyin, paylaşımlarınıza bizleri de etiketlemeyi ihmal etmeyin.

Son katılım tarihinin 08 Haziran 2017 Perşembe günü Saat : 23:00’e kadar olduğunu şimdiden ajandanıza yazın.

 

EBEBEK MAGNET
Yarışmamıza baby&me bebek bezi maxi kullanan tüm Meleklerimiz davetlidir.

Meleklerimize ait çalışmalar Uzman Jüri Üyelerimiz tarafından değerlendirilmektedir.

Yarışma kriterlerine uygun olan çalışmalar arasından seçilen ve hediyeye hak kazanan Melek Üyelerimiz, yarışmadan bir sonraki hafta içerisinde ilan edilmektedir.

 

Paylaşımlarınızı merak ve heyecanla bekliyor olacağız.

 

 

 

Bir Cevap Yazın


*

(*) Gerekli, E-posta adresiniz yayınlanmayacak.