#BenimZamanim Dördüncü Yarışma

Tüm Meleklerimize Merhaba ☺

#BenimZamanim kampanyamızdaPhilips Lumea IPL‘i deneyimleme döneminde son haftaya girdik.

Yoğunlaştırılmış Atışlı Işık Teknolojisini (IPL) kullanan 25 Meleğimizin paylaşımları artık yavaş yavaş tamamlanıyor. Umarız bu harika cihaz ile ilgili sizleri aydınlatabilmişizdir…

İstenmeyen tüylerinizden sizi kurtaracak bu harika cihaz için düzenleyeceğimiz dördüncü ve son yarışmanın duyurusunu yapacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Meleklerimizin Philips Lumea’ya dair yorumları ve test dönemleri olumlu geçti. Paylaşımlarında Philips Lumea deneyim süresince edindikleri deneyimleri sizlere anlattılar.

Kampanya Meleklerimizden indirim kuponu talep edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. %15 indirim avantajı sağlayan kuponlar, 30 Haziran 2016 tarihine kadar Teknosa Mağazalarında kullanılabiliyor.

lumea-melegi-

Üçüncü yarışmamızda hatırlayacağınız gibi “#BenimZamanim için Meleklerimize Soruyoruz başlığı ile Şimdiye dek yaptığımız paylaşımlarda Philips Lumea hakkında neler öğrendiniz? En çok hangi özelliğinden etkilendiniz?diye sormuştuk. Sizlerden gelen yanıtlar Philips Lumea ile yakınlaştığınızın birer göstergesi oldu. Katkılarınız için çok teşekkür ediyoruz.

 

dorduncu-yarisma-tk

 

Şimdi katılımınızla gerçekleşecek dördüncü yarışmamızın duyurusuna geçebiliriz.

Yarışmamızın adı “#BenimZamanim için Meleklerimize Soruyoruz”

Yarışmamıza katılmak için yapmanız gerekenler çok basit. “Philips Lumea hangi bölgelerde uygulanıyor ve bu uygulama kaç dakika sürüyor?” yanıtlarınızı yarışma görselimizin altına yazarak yarışmamıza katılabilirsiniz. Twitter’dan yarışmamıza katılacak olan Meleklerimiz #BenimZamanim etiketi ile cevaplarını paylaşabilirler. 

Yarışmamıza tüm Meleklerimizin katılımına açık.

Yarışmamızın son katılım tarihi 05 Haziran 2016 Pazar.

Yarışmamızın ödülü 2 kişiye 100 TL.lik Teknosa hediye çeki.

Philips Ürünlerinde geçerli olacak hediye çekleri Meleklerimizi bekliyor.

 

Yarışma Koşulları  

Meleklerimize ait çalışmalar Uzman Jüri Üyelerimiz tarafından değerlendirilmektedir.

Yarışma kriterlerine uygun olan çalışmalar arasından seçilen ve hediyeye hak kazanan Melek Üyelerimiz, yarışmadan bir sonraki hafta içerisinde ilan edilmektedir. Kazanan Meleklerimizin hediye çekleri, açıklamamızdan itibaren 10 gün içerisinde kendilerine ulaştırılacaktır.

Paylaşımlarınızı merak ve heyecanla bekliyor olacağız.

Güç sizinle olsun…

 

 

 

4 Responses

 1. Selma Aslım

  01/06/2016 6:35 pm, Cevapla

  #Benimzamanim
  Yüz 1 dk
  Bikini bölgesi 4 dk
  Koltuk altı 1 dk
  Alt bacak 8 dk
  Hızlı hijyenik pratik etkili kesin çözüm Lumea

 2. mehtap karay

  03/06/2016 3:25 pm, Cevapla

  #BenimZamanim bu ürünü, koltuk altı, alt bacak, üst bacak, bikini bölgesi, bıyık bölgesi, kulak altı ve kaş yanlarında kullanabilirsiniz.Philips Lumea ile yapılan klinik çalışmalar sonrası, iki haftada 1 yapılan 4. uygulamadan sonra tüylerinizde %80 oranında azalma olacağını beyan etmektedir. Philips Lumea yatmadan önce uygularsanız, olabilecek cilt kızarıklıklarını sabaha kadar geçmesini sağlamış olursunuz.ben denedim memnun kaldım sizede tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın


*

(*) Gerekli, E-posta adresiniz yayınlanmayacak.