#BenimZamanim İkinci Yarışma

Tüm Meleklerimize Merhaba ☺

#BenimZamanim kampanyamızdaPhilips Lumea IPL‘i deneyimleme döneminde ilk bir ayı tamamladık. Yoğunlaştırılmış Atışlı Işık Teknolojisini (IPL) kullanan bu müthiş cihazı 25 Meleğimizin paylaşımlarından takip ediyorsunuz öyle değil mi?

İstenmeyen tüylerinizden sizi kurtaracak bu harika cihaz için düzenleyeceğimiz ikinci yarışmanın duyurusunu yapacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Meleklerimizin ilk aya dair yorumları ve test dönemleri çok olumlu geçiyor. Paylaşımlarında hem Philips Lumea’nın nasıl kullanıldığını anlatıyor hem de dikkat edilmesi gereken konulara parmak basıyorlar.

lumea-melegi-

 

İlk yarışmamızda hatırlayacağınız gibi “#BenimZamanim ile 3 Kelimede Selfie Yarışması!” yapmış ve yarışmamızın kazananlarını sizlerle paylaşmıştık.

05-04-2016-yarisma-sonucu

 

Dikkat etmeniz gereken noktaları tekrar hatırlatalım…

Philips Lumea 2.000′den fazla kadın üzerinde denenmiş, sonuçlar uzman dermatologlarca onaylanmış bir cihaz.

Lumea tüy köklerine yumuşak ışık atışı uyguluyor. Bunun sonucunda uzayan tüy miktarı zaman içerisinde azalıyor. Bu işlemin düzenli olarak tekrar ederek istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Lumea’yı kullanmadan önce cildinizde ön hazırlık yapmak için cildinizin yüzeyindeki tüylerden kurtulmalısınız. Böylece verimli bir uygulama için ışık, cilt yüzeyinin altında kalan tüy kısımları tarafından emilebilir. Tüyleri tıraşlayabilir, kısaltabilir, epilatör veya ağda kullanabilirsiniz. Kimyasallar cilt reaksiyonlarına neden olabileceğinden tüy dökücü kremler kullanmamaya özen gösterin. Ağda yapmayı tercih ederseniz, cildinizin dinlenmesi için Lumea’yı kullanmadan önce 24 saat bekleyin. Cildinizin tüm ağda kalıntılarından arındırıldığından emin olmak için uygulamadan önce duşa girmenizi öneririz.

 

12-mayis-benim-zamanim

 

Şimdi katılımınızla gerçekleşecek ilk yarışmamızın duyurusuna geçebiliriz.

Yarışmamızın adı “#BenimZamanim için Meleklerimize Soruyoruz”

Yarışmamıza katılmak için yapmanız gerekenler çok basit. “ Şimdiye dek tüylerinizden kurtulmak için hangi yöntemleri denediğinizi, bunun ne kadar sürdüğünü ve tahminen ne kadar bir ücret ödediğinizi” yarışma görselimizin altına yazarak yarışmamıza katılabilirsiniz. Twitter’dan yarışmamıza katılacak olan Meleklerimiz #BenimZamanim etiketi ile cevaplarını paylaşabilirler. 

Yarışmamıza tüm Meleklerimizin katılımına açık.

Yarışmamızın son katılım tarihi 15 Mayıs 2016 Pazar.

Yarışmamızın ödülü 2 kişiye 100 TL.lik Teknosa hediye çeki.

Philips Ürünlerinde geçerli olacak hediye çekleri Meleklerimizi bekliyor.

 

Yarışma Koşulları  

Meleklerimize ait çalışmalar Uzman Jüri Üyelerimiz tarafından değerlendirilmektedir.

Yarışma kriterlerine uygun olan çalışmalar arasından seçilen ve hediyeye hak kazanan Melek Üyelerimiz, yarışmadan bir sonraki hafta içerisinde ilan edilmektedir. Kazanan Meleklerimizin hediye çekleri, açıklamamızdan itibaren 10 gün içerisinde kendilerine ulaştırılacaktır.

Paylaşımlarınızı merak ve heyecanla bekliyor olacağız.

Güç sizinle olsun…

 

 

 

 

7 Responses

 1. nigar demirci

  12/05/2016 10:14 am, Cevapla

  #BenimZamanim Ben yok edici etkiye sahip tüydökücülerden kullanıyorum kalıcılığı çok uzun olmuyor kısa sürede yeniden çıkıyor fakat gördüğüm kadarıyla işede yarıyor tüylerde zamanla azalma ve incelme oluyor .Ayda ortalama 25 tl kadar ödüyorum bazen daha çok bazen daha az olabiliyor

 2. Gülbahar

  12/05/2016 3:49 pm, Cevapla

  Bu zamana dek ayda 1 kuaförün yolunu tutuyorum, her gidişte 150 tl den aşağı çıkamıyorum. Bunun yanında hiçte hijyen olmayan koşullar söz konusu ve ayrıca ağda sırasında klimayı açmak zorunda olduklarından her dönüşte hasta olmaya mahkummuşum gibi bir durum söz konusu idi… Bu süreçlerden kurtulmak istiyorum artık.

 3. Fatma gündüz

  12/05/2016 6:22 pm, Cevapla

  #benimzamanim kıymetlidir çünkü iki prensesim bütün zamanımı alıyor ve ağda ile hem acı verici hemde her ay odenen ücret 50 TL gibi bir rakam kesin acısız çözüm philips lumea en kısa zamanda denemek ıstiyorum

 4. Kamuran Keskin

  13/05/2016 11:21 am, Cevapla

  #benimzamanim çok kıymetli. Bu hızlı hayat temposunda bir de kuaför ve güzellik salonlarında vakit kaybedemem. O yüzden en ideali Philips Lumea ile evimde istediğim zaman, istenmeyen tüylerden kurtulmak.
  Şimdiye dek tüylerimden kurtulmak için kuaförde ağda kullandım.Saatlerce sıra bekle ,ağda ile alımı bekle,temizliği bekle derken zamanımın çoğu oralarda geçti. Ödediğimiz ücretlerin haddi hesabı yok zaten.

 5. Feyza Aksoy

  13/05/2016 9:37 pm, Cevapla

  #BenimZamanim Zamanı kısıtlı 4 kucuk çocuk annesi ve çalışan bir öğretmen olarak gerçekten çok kısıtlı zamanım. Bu güne kadar ağda evde ağda ve çocuk sayısı arttıkça güzellik salonunda agdaya gidiyorum. Ortalama 1000 tl yıllık veriyorum. Bunun bana yıllar içindeki kulfetine hiç deginmeyecegim.

 6. sibel kutlu

  14/05/2016 11:09 am, Cevapla

  #Benimzamanim kendimi bildim bileli kuaforde gecti.ilk asama utanma sikilma yapiskanlik ve aci sonraki asama morarma tahris olmasi sivilcelenme ve kil donmeleri odedigim ucretler her ay sadece komple bakim 70 tl civari ve harcadigim zaman … bazende tecrubesiz bir elemana denk gelirsen 2 kat daha fazla canin yaniyor cok zor

 7. Funda

  23/05/2016 7:59 am, Cevapla

  Benim zamanim kiymetli cunku ben calisan bir anneyim kizima daha fazla vakit ayirmak istiyorum kuaforde harcadigim zaman ve hijyen kosullarinida gozonunde bulundurusak hem maddi hemde manevi acidan zarar ediyorum. Acisi morarti kizariklik tahriste ayrica cabasi :(

Bir Cevap Yazın


*

(*) Gerekli, E-posta adresiniz yayınlanmayacak.