#BenimZamanim Üçüncü Yarışma

Tüm Meleklerimize Merhaba ☺

#BenimZamanim kampanyamızdaPhilips Lumea IPL‘i deneyimleme döneminde son iki haftaya girdik.

Yoğunlaştırılmış Atışlı Işık Teknolojisini (IPL) kullanan bu müthiş cihazı 25 Meleğimizin paylaşımlarından takip ediyorsunuz öyle değil mi?

İstenmeyen tüylerinizden sizi kurtaracak bu harika cihaz için düzenleyeceğimiz üçüncü yarışmanın duyurusunu yapacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

 

Meleklerimizin Philips Lumea’ya dair yorumları ve test dönemleri çok olumlu geçiyor. Paylaşımlarında hem Philips Lumea’nın nasıl kullanıldığını anlatıyor hem de dikkat edilmesi gereken konulara parmak basıyorlar.

Bu arada kampanya Meleklerimiz indirim kuponları dağıtmaya başladılar. Eğer siz de Philips Lumea’ya indirimli sahip olmak için Meleklerimizden kupon talep edebilirsiniz.

lumea-melegi-

 

İkinci yarışmamızda hatırlayacağınız gibi “#BenimZamanim için Meleklerimize Soruyoruz başlığı ile “ Şimdiye dek tüylerinizden kurtulmak için hangi yöntemleri denediğinizi, bunun ne kadar sürdüğünü ve tahminen ne kadar bir ücret ödediğinizi” sormuştuk. Sizlerden gelen yanıtlar oldukça çarpıcıydı.

 

23-mayis-lumea

 

Şimdi katılımınızla gerçekleşecek üçüncü yarışmamızın duyurusuna geçebiliriz.

Yarışmamızın adı “#BenimZamanim için Meleklerimize Soruyoruz”

Yarışmamıza katılmak için yapmanız gerekenler çok basit. “ Şimdiye dek yaptığımız paylaşımlarda Philips Lumea hakkında neler öğrendiniz? En çok hangi özelliğinden etkilendiniz?” yanıtlarınızı yarışma görselimizin altına yazarak yarışmamıza katılabilirsiniz. Twitter’dan yarışmamıza katılacak olan Meleklerimiz #BenimZamanim etiketi ile cevaplarını paylaşabilirler. 

Yarışmamıza tüm Meleklerimizin katılımına açık.

Yarışmamızın son katılım tarihi 29 Mayıs 2016 Pazar.

Yarışmamızın ödülü 2 kişiye 100 TL.lik Teknosa hediye çeki.

Philips Ürünlerinde geçerli olacak hediye çekleri Meleklerimizi bekliyor.

 

Yarışma Koşulları  

Meleklerimize ait çalışmalar Uzman Jüri Üyelerimiz tarafından değerlendirilmektedir.

Yarışma kriterlerine uygun olan çalışmalar arasından seçilen ve hediyeye hak kazanan Melek Üyelerimiz, yarışmadan bir sonraki hafta içerisinde ilan edilmektedir. Kazanan Meleklerimizin hediye çekleri, açıklamamızdan itibaren 10 gün içerisinde kendilerine ulaştırılacaktır.

Paylaşımlarınızı merak ve heyecanla bekliyor olacağız.

Güç sizinle olsun…

 

 

 

 

10 Responses

 1. nigar demirci

  23/05/2016 11:00 am, Cevapla

  #BenimZamanim kampanyamızda Ürün muhteşem kullanmayı birebir gözlemlemeyi çok isterim acısız ve kalıcı etkili olması çok güzel herzaman tertemiz olmak muhteşem olur

 2. nigar demirci

  23/05/2016 11:02 am, Cevapla

  #BenimZamanim Ürün muhteşem kullanmayı birebir gözlemlemeyi çok isterim acısız ve kalıcı etkili olması çok güzel herzaman tertemiz olmak muhteşem olur

 3. DERYA BATTAL

  23/05/2016 1:28 pm, Cevapla

  #BenimZamanim herkes gibi benimde korkulu rüyam olan kıl tüy anılarıma son vermek istiyorum ve philips lumeayı kullanmak istiyorum.

 4. dilek arslan

  24/05/2016 9:43 am, Cevapla

  #‎Benimzamanim kampanyamızda Ürün muhteşem kullanmayı birebir gözlemlemeyi çok isterim acısız,ve hassas ciltler için iyi oldugunu kaliteli bir ürün oldugunu düşünüyorum. ve cidden zaman cok önemli bu ürününde bana zaman kazandırdıgını görmek denemek isterdim

 5. Tülin demirel

  28/05/2016 12:42 pm, Cevapla

  #benimzamanim oğlumun ailenin de zamanı olduğu için etkili ve olumlu sonuclar alan meleklerin paylasimlari beni oldukça etkiledi tek basima ilerlettigi kendi dunya da bir an evvel lumea ile devam etmek ve daha pratik olmak için sabırsızlanıyorum ❤

Bir Cevap Yazın


*

(*) Gerekli, E-posta adresiniz yayınlanmayacak.