#Enterogermina Dördüncü Yarışma

Sevgili Melekler.

Çocukların sindirim sistemi problemlerinde dünyanın bir numaralı tercihi olan Enterogermina’yı sizlerle tanıştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Kampanyamız harika paylaşımlarınız ve katkılarınız ile sürüyor. Enterogermina özellikle bu soğuk havalarda çocuklarınızın sindirim sistemine verdiği destek ile şifa oldu.

Enterogermina-3

 

Melekler,

Artık biliyorsunuz, her bir Enterogermina flakonunun içinde 2 milyar iyi bakteri, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olmak için hazır. Tatsız, renksiz ve kokusuz olan sıvıyı çalkalamak ve kapağını kolayca açarak içmek çok kolay.

Bizim için itici bir güç olduğunuzu bilmenizi isteriz.
Herkes, Dünyanın 1 Numaralı Probiyotiği Enterogermina’yı ilk önce sizden duydu. Bizim için deneyimlerinizi paylaşmanız, liderlik yapmanız ve herkese dokunmanız çok önemli.

Kampanya dönemi boyunca edindiğiniz deneyim ve izlenimi;

Arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Enterogermina sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı etkisiyle tam da annelerin aradığı desteği çocuklara veriyor. Özellikle hastalık havalarının başladığı böyle zamanlarda, siz de çocukları konusunda titiz davranan arkadaşlarınızla bu bilgileri paylaşabilirsiniz.

Doktorunuzla paylaşabilirsiniz.

Türkiye’de farklı probiyotik markaları var. Fakat “Dünyanın 1 Numaralı Probiyotiği” iddiasıyla annelerle buluşan tek marka Enterogermina.

Siz de Enterogermina kullanırken yaşadığınız deneyimleri doktorunuzla paylaşabilirsiniz. Örneğin flakonları dilediğiniz yerde saklayabilmek ve ihtiyaç duyduğunuzda hızlıca kullanabilmek hayatınızı kolaylaştırdıysa, bundan da bahsedebilirsiniz. Ya da Enterogermina’nın çocuğunuzun sindirim sistemini düzenleyici etkisinden memnunsanız, bunu da doktorunuzla paylaşabilirsin.

Eczacınızla paylaşabilirsiniz. 

Çevrenizdeki eczanelerde Enterogermina bulamadığınızda, getirmeleri yönünde tavsiyede bulunabilirsiniz. Enterogermina lansman ürünü olduğu için ilk anda tüm eczanelerde yer alamayabilir. Ancak sizlerden gelecek taleplerin ardından Enterogermina eczane raflarında yerini alacaktır.

Ayrıca tıpkı doktorunuzla paylaştığınız gibi, kendi yaşadığınız ve çevrenizdeki annelerden duyduğunuz deneyimleri de eczacınızla paylaşabilirsiniz.

Sosyal medyada paylaşabilirsiniz. 

Sosyal medyada yakın çevreniz ve takipçileriniz, paylaşımlarınızı her an merakla bekliyor. Enterogermina’yla yaşadığınız deneyimleri kendi cümlelerinizle paylaşabilirsiniz.

 

dorduncu-yarisma

 

Kampanyamızın yeni yarışması tam da bu noktada devreye giriyor…

 

Şimdi hazırsanız dördüncü yarışmamızı başlatıyoruz.

Bu hafta okullar tatile girdi, Meleklerimize ve çocuklarına iyi tatiller diliyoruz. Yarışmamıza tüm bu tatil dönemi boyunca katılabilirsiniz.

Dördüncü Yarışmamızda Meleklerimize “Enterogermina hayatınızı nasıl değiştirdi?” diye soruyoruz.

 

Yarışmamıza katılmak için yapmanız gerekenlere gelince, 

Enterogermina’ ile birlikte geçirdiğiniz deneyim dönemini düşünmenizi ve hayatınıza getirdiği katkıları özetlemenizi istiyoruz.

Dilerseniz video çalışması veya blog yazısı ile duygularınızı dile getirebilir ve hatta Enterogermina‘ya da yer vereceğiniz bir fotoğrafı “sorumuza vereceğiniz yanıt eşliğinde” yarışmamıza katılmak için kullanabilirsiniz.

Yarışmamıza Enterogermina kampanyamıza katılan tüm Meleklerimiz davetli.

Tegu

 

Bu yarışmamızda, 3 Meleğimiz, “Tegu marka 14 Parçalık Klasik Set kazanacak.

Tegu, çocuklarınızın mıknatıslı blokları ilk kez deneyimleyebilmesi için harika bir alternatif.

İçerisinde 14 blok bulunuyor.

  • 2 orta boy kolon
  • 4 uzun yatay tabaka
  • 4 kısa yatay tabaka
  • 2 küp
  • 2 paralelogram

 

Ödülümüz çocuğunuz için hem geliştirici hem de  çevre dostu :)

 

Yarışmamıza tüm Meleklerimiz davetlidir, katılmakta gecikmeyin!

Son katılım tarihinin 31 Ocak 2017 Salı günü Saat : 23:00’e kadar olduğunu şimdiden ajandanıza yazın.

 

Meleklerimize ait çalışmalar Uzman Jüri Üyelerimiz tarafından değerlendirilmektedir.

Yarışma kriterlerine uygun olan çalışmalar arasından seçilen ve hediyeye hak kazanan Melek Üyelerimiz, yarışmadan bir sonraki hafta içerisinde ilan edilmektedir. Kazanan Meleklerimizin hediyeleri, açıklamamızdan itibaren 10 gün içerisinde kendilerine ulaştırılmaktadır.

 

Paylaşımlarınızı merak ve heyecanla bekliyor olacağız.

 

 

 

 

 

 

One Response

Bir Cevap Yazın


*

(*) Gerekli, E-posta adresiniz yayınlanmayacak.