Merhaba
Beni Hatırla

TAVSİYE KANALI GİZLİLİK POLİTİKASI

Tavsiye Kanalı bilgilerinizin gizliliğine önem verir. Bu belgeyi okuyarak gizlilik politikamız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bu belgede hakkınızdaki enformasyonu nasıl topladığımız, nasıl kullandığımız ve nasıl koruduğumuz anlatılır. Bu enformasyonu nasıl kullanacağımız konusundaki tercihlerinize de yer verilir.

Bu yolla biz bilgilerinizi korumayı ve burada yazılan yollar dışında kullanmamayı taahhüt ederiz.

SİZDEN HANGİ BİLGİLERİNİZİ TOPLUYORUZ?

Sizden hakkınızdaki bilgileri, tavsiyekanali.com'a kayıt olurken, size yönlendirdiğimiz anketler ve kampanyalarımız aracılığıyla topluyoruz. Aşağıda sıraladığımız bilgileri kampanyalarımıza katılacak Tavsiye Meleklerini belirlemek ve sizlere kampanyalarla ilgili özel yönlendirmeler iletebilmek için kullanıyoruz:

• İsim, adres, telefon numarası ve e-mail adresi • Doğum tarihi • Sizin ve ailenizin hakkında, kullanım alışkanlıkları, kişisel tercihler gibi bilgiler • Demografik enformasyon • Sizin davet ettiğiniz arkadaşlarınızın e-posta kontak bilgileri

Bunun yanı sıra bağlı olduğumuz 3. Parti web sitelerinden de bazı enformasyon almaktayız. Bunlar örnek olarak tavsiyekanali.com'a facebook üzerinden bağlandıysanız sizin facebook'taki gizlilik ayarlarınıza bağlı olarak , facebook kullanıcı adı, aktivite miktarı (yorum, beğeni vb.), belli demografik enformasyon gibi bilgileri içerebilir.

Üçüncü parti web sitelerinden topladığımız enformasyon sizin web sitemiz üzerinde bu web siteleriyle bağlı kalabilmenizi sağlamak ve müşterilerimize kampanyalarımız dahilinde oluşturduğunuz aktivite hacmini kanıtlamak için kullanılır.

SİZDEN TOPLADIĞIMIZ BİLGİLERİ NASIL KULLANIYORUZ? KİMSEYLE PAYLAŞIYOR MUYUZ?

Tavsiye Kanalı sizden topladığı enformasyonu:

Sizi Tavsiye Meleği olarak kaydetmek, sizinle kampanyalar hakkında iletişim kurmak ve size ürün ve örnekler göndermek

Müşterilerimizle katıldığınız kampanyaların sonuçlarını paylaşmak ve onlara sizin ilgi alanlarınıza özel çalışmalar geliştirme fırsatı sunmak

Ürün ve hizmetlerimizin kullanımını analiz etmek

Tavsiye Kanalı adına ya da Tavsiye Kanalı ile birlikte çalışan güvenilir ortaklarımızla (bağlı şirketler, müşteriler, diğer 3. partiler) (1) Tavsiye Kanalı'nın sizinle kendi ve pazarlama ortaklarının tekliflerini paylaşması konusundaki iletişiminde yardım edebilmek için (2) Tavsiye Kanalı'na gördüğünüz içeriğin özelleştirilmesi, ürün ve hizmetler hakkındaki taleplerinizin yerine getirilmesi, servislerimizin geliştirilmesi, araştırma yürütme, iç ve dış müşterilere anonim raporlar sağlanmasında yardım edebilmek ve (3) Tavsiye Kanalı'na servislerini(sipariş memnuniyeti, istatistik analiz, liste analizi, veri işleme vb.) sunmasında yardımcı olabilmek için paylaşabilir.

Ayrıca Tavsiye Kanalı kendisini ya da büyük ölçüde öz varlığını satın alan herhangi bir şirketle de bu bilgileri paylaşabilir.

İlişkili Kullanım Koşullarını yürütmek ve yasal yükümlülüklerimizi yerine getirebilmek için de paylaşım söz konusu olabilir.

Tavsiye Kanalı bilgilerinizi sadece burada belirtildiği şekilde kullanacak ve paylaşacaktır.

Tavsiye Kanalı kimliğinizi deşifre etmeyecek şekilde derlenmiş bilgileri iş ortakları ve müşterileri ile paylaşabilir.

TARAFINIZDAN SAĞLANAN İÇERİK

Siz ve diğer Tavsiye Melekleri Kullanım Koşullarında da belirtildiği üzere, tavsiyekanali.com ve diğer 3. Parti web sitelerinde içerik yaratıyor ve diğer Tavsiye Meleklerinin içeriğini görüyor olacaksınız. Tavsiye Meleği olmayı kabul ederek diğerlerinin sağladığınız içeriği görmesine ve bu içerikten doğacak aktiviteye izin veriyor olduğunuzu, içeriğinizin herhangi bir riskinin de size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz. Başka bir deyişle içeriğinizde yer verdiğiniz herhangi bir enformasyon, görsel materyal ve kullanıcı adınız kamulaşır ve Tavsiye Kanalı ya da müşterileri tarafından çevrimiçi veya çevrimdışı promosyonel ya da pazarlama faaliyetlerinde kullanılabilir. Tavsiye Kanalı kimliğinizi ifşa edecek enformasyona sağladığınız içerikte yer verilmesinden sorumlu değildir. Kabul edilmesi gerekir ki bu tür bir içeriğin kaldırılması durumunda bile kopyaları önbelleklenmiş ve arşivlenmiş sayfalarda ya da içeriği kopyalamış olan kişilerde kalacaktır.

ARKADAŞ DAVETLERİ

Arkadaşlarınızı web sitemizde size sağladığımız araçlarla Tavsiye Kanalı'na davet etmek isterseniz bu daveti sizin adınıza gönderdiğimiz e-posta ya da anlık mesajlarla gerçekleştiririz. Bunun için sizden arkadaşınızın e-posta adresini almamız gerekir. Sizin yaptığınız davetlerin durumunu, bizim de referans mekanizmamızın durumunu takip edebilmemiz için bu e-postalar kayıt altına alınır. Davetlileriniz bu verinin kaldırılması için bizimle iletişime geçebilirler.

E-POSTA ADRESİ VE POSTA ADRESİ

Tavsiye Kanalı'na üye olabilmek için kayıt formunda geçerli bir e-posta adresi belirtmeniz gerekir. Tavsiye Kanalı bütün iletişimini e-posta aracılığıyla gerçekleştirir, kampanyalarla ilgili davet ve yönlendirmeler de e-posta yoluyla size ulaştırılır. Posta adresinizi ise katılacağınız kampanya materyalinin size kargolanması amacıyla istemekteyiz. Tavsiye Kanalı çalıştığı 3.parti kargo firmalarının adresi yetersiz bulması, adreste kimseyi bulamaması, bıraktığı notun alıcıya ulaşmaması gibi nedenlerle ulaştıramadığı paketlerden dolayı sorumluluk kabul etmez.

KULLANICI HESAP BİLGİLERİ

Tavsiye Kanalı üyesi olduğunuzda web sitemizde kendi seçtiğiniz bir kullanıcı adı ve şifreyle erişeceğiniz bir hesap oluşturmuş olursunuz. Hesabınızın ve şifrenizin gizliliğini sağlamaktan siz sorumlusunuz. Ayrıca hesabınız altında gerçekleşen tüm aktiviteden de tamamen siz sorumlusunuz. Hesabınızdaki herhangi bir izinsiz kullanım ve güvenlik ihlalinden Tavsiye Kanalı'nı derhal haberdar etmeyi kabul etmiş sayılırsınız.

VERİ GÜVENLİĞİ, DEPOLAMA & TRANSFER

GÜVENLİK

Tavsiye Kanalı size ait enformasyonu korumak için gerekli ve yeterli teknik, yönetimsel ve fiziksel donanımlara sahiptir. Kişisel bilgilerinizin kötüye kullanım, kayıp ve değiştirilmesine karşı tüm sorumluluk Tavsiye Kanalı'na aittir. Veriye erişim güvenlik duvarlarıyla sınırlandırılmış durumdadır. Kullanıcı adı ve şifre kullanımıyla kişisel bilgilere erişim çevrimiçi olarak sınırlanır. Çevrimdışı dünyada sadece özel yetkili çalışanlar dataya erişime sahiptir. Yukarıda belirtilen şartlarda veri paylaşımı söz konusu olduğunda verinin sadece gerekli kısmı güvenliği ve başka amaçla kullanılmayacağı garanti altına alınarak iletilir. Siz de şifre/hesap bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Lütfen çevrimiçiyken dikkatli olunuz.

ÖZEL TEKLİFLER & E-POSTALAR

Üyelik ve profil oluşturma sürecini tamamlamış üyelerimiz ise değişen aralıklarla bizden kampanya bilgilendirmeleri, güncellemeler, yönlendirmeler içeren e-postlar alırlar. Üyelik sürecinin tamamlanması bu e-postaları almayı kabul etmek demektir.

DİĞER SİTELER

Web sitemiz başka şirketlerce yürütülen web sitelerine bağlantılar içerebilir. Başka şirketlerden kampanya ve teklifler de sunabiliriz. Ancak Tavsiye Kanalı bu üçüncü parti şirketlerin Gizlilik Pratiklerinden sorumlu değildir. Eğer web sitemizden bu tür bir bağlantıyla ayrılırsanız ulaştığınız site ya da uygulamanın gizlilik politikasını lütfen kontrol ediniz.

KİŞİSEL BİLGİLERİ DÜZELTME/GÜNCELLEME

Belli kişisel bilgilerinizi ve profil enformasyonunuzu dilediğiniz zaman web sitemizdeki 'Profilim' bölümüne giderek değiştirebilirsiniz. Eğer kişisel bilgilerinizi silmek, değiştirmek, üyeliğinizi iptal etmek, bilgilerinizin size servis sunmamız için kullanımını durdurmak isterseniz bize gizlilik@tavsiyekanali.com `dan ulaşabilirsiniz. Talebinize 30 gün içinde cevap verilir.

TAVSİYE KANALI'DAN İLETİŞİM

Tavsiye Kanalı özel durumlarda spesifik ya da tüm kullanıcılarıyla web sitesi veya servislerle ilgili önemli duyurular yapmak amacıyla kontak kurma ihtiyacı duyabilir. Üyeler, hesaplarıyla ilgili önemli enformasyon içerdiği için bu duyuruları almamayı tercih edemezler. Tavsiye Kanalı değişikliklerle ilgili enformasyonu web sitesinde de yayınlayacaktır. Tavsiye Kanalı üyeleri ile hesap bilgilerini düzeltme ve gerekli enformasyon talebinde bulunma konularında iletişime geçme hakkını saklı tutar.

YAŞ VE İKAMET GEREKLİLİKLERİ

Tavsiye Kanalı'na kayıt olabilmek için 18 yaşından büyük ve Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde ikamet ediyor olmanız ve geçerli bir e-posta adresine sahip olmanız gerekir. Katılım sadece bireylere açıktır. Kayıt olan her birey sağladığı her enformasyondan ve bu enformasyonun güncelliğinden sorumludur. Aksi durumlar Tavsiye Kanalının servislerini sunmasını ve düzenlediği kampanyaları ve müşterilerini kötü etkileyecektir. Tavsiye Kanalı kasten yanlış, yanıltıcı enformasyon sunan üyelerin, üyeliklerini sonlandırma hakkını saklı tutar.

BU GİZLİLİK DEMECİNDEKİ DEĞİŞİKLİKLER

Bu demeçte değişiklik yapma hakkımız saklıdır, bu sebeple sıklıkla gözden geçirilmesi tavsiye edilir. Yapılacak değişiklikleri ilk olarak burada yayınlarız ve uygun gördüğümüz yerlerde paylaşırız. Yapılacak temel değişikliklerden sizleri e-posta yoluyla ve ana sayfa notifikasyonu ile haberdar ederiz.

SONA ERDİRME

Herhangi bir sebebe bağlı olsun olmasın üyeliğinizin sonlanması durumunda bizimle iletişime geçip kimlik bilgilerinizin silinmesini isteyebilirsiniz. Yasal yükümlülüklerden ötürü kimlik bilginizin bir kısmının kaydı tutulacaktır.

İLETİŞİM

Tavsiye Kanalı'nın gizlilik politikası ve uygulamaları hakkında soru ve endişelerinizle ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tavsiye Kanalı
iletisim@tavsiyekanali.com
+90 216 358 9999