Merhaba
Beni Hatırla

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

Kısaca

 • İşbu site içeriğinin mülkiyeti TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'ye aittir.
 • TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'nin sahibi olduğu www.tavsiyekanali.com internet sitesindeki Tavsiye Melekleri topluluğuna katılabilmek için, kurallara uygun davranmanız gerekir. Kuralla uygun davranmamak siteden çıkarılmaya neden olabilecektir.
 • Davranış kuralları önemlidir. Lütfen kurallara uyunuz.
 • Mesuliyet bize ait değildir.
 • Bu siteyi kullanmak kampanyalar, anketler, araştırmalar ve WOMM kampanyalarında yer alacağınız anlamına gelir. 18 yaşını tamamlamış ve Türkiye'de yaşamakta olan her kadın bu imkânlardan yararlanabilir.

Aşağıda uzun ve yasal ifadeyi bulabilirsiniz:

TAV YENI MEDYA HIZMETLERI A.Ş. HİZMET SÖZLEŞMESİ ŞARTLARI

Tavsiye Kanalı'na Hoşgeldiniz!

Sitemiz, kendiliğinden gelişen sohbetleri değerlendirmek, anlamak ve ölçmek amacıyla tüketicilerin görüş ve fikirlerinden faydalanmak amacıyla tasarlanan çevrimiçi bir topluluktur. Tavsiye Kanalı web sitesi ("Site") ve ara sıra Sitede veya Site aracılığıyla sunulan hizmetler ("Hizmetler") TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. ("TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.") tarafından sağlanmakta ve işletilmektedir. Tavsiye Kanalı sitesini kullanarak işbu Kullanım Şartlarını ("Sözleşme") kabul etmektesiniz. Siteyi yalnızca ziyaretçi olarak (yani Siteye kayıt olmadan yalnızca sayfalara göz atmak) ya da kayıt olup Tavsiye Melekleri topluluğunun üyesi olarak (Katılımcı) ve Katılımcılara sunulan etkinliklerde yer alarak kullanabilirsiniz. Tüm ilgili yasalara ve işbu Sözleşmenin şartlarına uygun hareket etmeyi kabul ettiğiniz takdirde, yalnızca Siteye erişimize veya Sitedeki materyal ve hizmetleri kapsayan Hizmetleri kullanmanıza (amacınızın erişim veya kullanım olmasına bakılmaksızın) izin verilecektir. Lütfen Sözleşmeyi dikkatlice okuyun ve kaydedin. Siteyi veya bir kısıtlama olmaksızın TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. tarafından zaman zaman sunulan hizmetleri kullanmak istiyorsanız, lütfen Sözleşmeyi okuyun ve kayıt sırasında Sözleşmeyi kabul ettiğinizi tekrar doğrulayın. İşbu Sözleşmeye bağlı kalmayı ve geçerli tüm yasalara uymayı kabul etmemeniz halinde, vakit kaybetmeden Siteden ayrılmanız ve Hizmet kullanımını sonlandırmanız gerekir.

İşbu Sözleşme Siteyi kullanımınıza ilişkin yasal olarak bağlayıcı şartlar koyar ve TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. herhangi bir anda Sözleşmede ön ihbar olmaksızın değişiklik yapılabilir, bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. tarafından Siteye konulmasıyla derhal geçerlilik kazanır. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'nin değiştirilmiş sözleşmeyi ilan etmesinin ardından Siteyi kullanmaya ve Hizmetlerden yararlanmaya devam etmeniz yapılan değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu nedenle düzenli olarak Sözleşmeyi gözden geçirmeniz ve yapılan değişiklikleri takip etmeniz önemlidir. İşbu Sözleşme TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'nin Siteye konulan içerikle ilgili kabul edilebilir kullanım politikası, TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'nin Gizlilik İlkesi ve Siteyle ilgili her türlü bildirimi içermektedir. İşbu Sözleşme bir TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. topluluğu üyesi olarak nasıl davranmanız gerektiğini belirleyen ve tüm Katılımcılar için geçerli olan TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. Davranış Kurallarını da kapsamaktadır.

1. Uygunluk ve Sorumluluk. Siteyi herhangi bir şekilde kullanmak veya ziyaret etmek için en az 18 yaşında olma şartı aranır. Siteyi kullanarak en az 18 yaşında olduğunuzu, işbu Şartları kabul etme ve onlara uyma hakkınız, yetkiniz ve kapasiteniz olduğunu, ayrıca siteyi ticari amaç için değil yalnızca kişisel kullanımınız için tüm geçerli yasalar ve yönetmeliklere uygun biçimde kullanacağınızı kabul ve taahhüt etmiş ve Davranış Kurallarına uygun hareket etmeyi kabul etmiş olursunuz. Bu sözleşme kapsamındaki hak ve yükümlüklerinizi geri satamaz ve devredemezsiniz. Siteye kayıt sırasında bir hesap oluşturacaksınız, yanlış bilgi veya başkasının kişisel bilgilerini kullanarak bir ya da birden fazla Hesap oluşturmamalısınız.

2. Şart. İşbu Sözleşme siteyi kullandığınız/ Katılımcı olduğunuz sürece tam olarak yürürlükte olacaktır. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. topluluğuna katılımızı Hesap Ayarları kısmındaki Hesap İptali talimatlarını izleyerek istediğiniz zaman istediğiniz nedenle sonlandırabilirsiniz. Diğer yandan TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. her zaman herhangi bir nedenle katılımınızı feshedebilir. Katılımınızın feshedilmesinden sonra bile işbu Sözleşme geçerliliğini koruyacaktır.

3. Kullanıcıların Siteyi Kullanımı. Hizmetlerimiz kişisel kullanım içindir fakat tanıtım amacıyla da kullanılabilir. Doğrudan ticari faaliyete yönelik kullanılabilmesi için öncelikle TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'nin onayı alınmalıdır. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. ticari içeriği tamamen kendi takdirine bağlı olarak kaldırma hakkını saklı tutar. İstenmeyen e-posta veya yetkisiz çerçeveleme göndermek veya Siteye bağlanmak ya da para karşılığı profil tanıtımı yapmak amacıyla üçüncü taraf tanıtım sitelerinin veya yazılımların kullanılması gibi amaçlarla elektronik ve diğer yollarla Hizmetlerin yasadışı ve / veya izinsiz kullanımı, kullanıcı isimleri ve kullanıcı ID numaralarının toplanması yasaktır. İzinsiz ticari reklamlar, ortaklık bağlantıları ve diğer izinsiz talepler, görüntü ve videolardan uyarı ya da açıklama yapılmaksızın kaldırılabilir ve bunların kullanımı Katılımcının ayrıcalıklarının sona ermesine neden olabilir. Hizmetlerin herhangi bir şekilde yasadışı veya izinsiz kullanılması durumunda, TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. gerekli yasal yollara başvurma hakkını saklı tutar.

4. Şifre. Katılımcı olmak için siteye kayıt olduğunuzda, sizden bir şifre belirlemeniz istenecektir. Şifrenizin gizliliğini korumak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Hiçbir zaman başka bir katılımcının Hesabını, kullanıcı adını veya şifresini kullanmamayı ve kendi şifrenizi üçüncü tarafla paylaşmamayı kabul ettiğiniz varsayılmaktadır. Hesabınızın izinsiz olarak kullanıldığından veya şifrenize erişildiğinden şüphe ettiğiniz takdirde, durumu vakit kaybetmeden TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'a bildirmeyi taahhüt etmektesiniz.

5. Gönderilen İçerik. Sitenin belirli sayfalarında Hizmet üzerinden veya hizmet aracılığıyla görüntü, fotoğraf, video, ses, müzik eserleri, metinler, uygulamalar, profiller (adınız, resim ve beğeniler dâhil), mesajlar, notlar, reklamlar, listeler, üçüncü taraf web sitelere bağlantılar ve diğer bilgi veya içeriğe (toplu olarak "Gönderilen İçerik") bağlanma, yükleme, yayınlama veya görüntüleme (toplu olarak "Gönderi") imkanınız olacaktır. Siteye veya Site aracılığıyla koyduğunuz, diğer kullanıcılara ilettiğiniz veya paylaştığınız Gönderilen İçerik ve bu içerikleri gönderme veya yayınlamadan doğacak sonuçlar sizin sorumluluğunuzdadır. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'in Siteyi kontrol ederek tamamen kendi takdiri çerçevesinde, herhangi bir nedenle veya nedeni olmaksızın işbu Sözleşmeyi veyahut TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. Davranış Kurallarını ihlal eden ya da rahatsız edici, yasa dışı veya kullanıcıların ve başka kimselerin haklarını ihlal eden ya da güvenliklerine zarar veren ya da tehdit eden herhangi bir Gönderi İçeriği silebileceğini veya kaldırabileceğini (uyarıda bulunmaksızın), ancak buna zorunlu olmadığını, anladığınız ve kabul ettiğiniz varsayılır. Yedek kopya oluşturmak veya Siteye gönderdiğiniz ya da TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'ye sağladığınız herhangi bir Gönderilen İçerik için yaptığınız tüm harcama ve ilgili maliyetler tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Gönderilen İçeriğinizi herhangi bir Siteye koyduğunuzda, bu İçeriğin kendi orijinal çalışmanız olduğunu veya TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'in herhangi bir/ tüm Gönderilen İçerikte patent, marka, ticaret sırrı, telif hakkı ve diğer mülkiyet haklarını Gönderilen İçeriğin uygun Siteler ve işbu Sözleşmede belirtilen şekillerde kullanımını ve alımını gerçekleştirmek için kullanmasına izin verebilmek için gerekli lisans, hak, onay ve diğer mülkiyet haklarına sahip olduğunuzu belirtmiş ve taahhüt etmiş olursunuz. Sitede veya hizmetler aracılığıyla paylaştığınız bir Gönderilen İçerikten dolayı herhangi bir gerçek ya da tüzel kişiye borçlu olduğunuz tüm telif, ücret ve diğer masrafları ödemeyi kabul etmektesiniz.

6. Sitedeki Gönderilen İçeriğe İlişkin Mülkiyet Hakları. Aşağıdaki şartlar uyarınca TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'ye gönderilen İçeriği Hizmetlerde ve hizmetler aracılığıyla göndermek suretiyle, TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'ye, bağlı kuruluşlarına, ortaklarına, müşterilerine ve diğer kullanıcılara bu gönderilen içeriği kullanma, kopyalama, değiştirme, açıkça icra etme ve sergileme, yeniden biçimlendirme, tercüme etme ve (bütününü veya bir kısmını) alıntı yapma olanağı sağlayacak özel olmayan, ödemesi yapılmış ve telifsiz, dünya çapında geçerli fakat sınırlı bir lisans vermiş oluyorsunuz. Ayrıca bu lisans yukarıda iştiraklerine, ortaklarına ve özel markaların ve tartışılan ürünlerin reklamverenini de içeren ("Reklamveren") müşterilerine üçüncü taraf web siteleri veya uygulamalarla sergileme için yukarıda sayılanların alt lisansını verme hakkı da tanımaktadır (örneğin, bir Reklamveren'in Gönderilen İçeriği başka bir amaçla kullanmak için kendisine veya üçüncü bir tarafa alt lisans vermesi). Gönderilen İçeriği Siteden kaldırmanızın ardından, mümkün ise TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. Site aracılığıyla yapılan kamuya dağıtımın durdurulmasını sağlayacaktır. Ancak hiçbir şey Gönderilen İçerik bu şekilde kaldırılmadan önce TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. tarafından üçüncü taraflara verilen kullanım haklarını feshetmez veya etkilemez. Ayrıca, sözde etkinlikler veya diğer metin içerikleri hakkında özgün iletişimleri Site'de ("Kullanıcı Yorumları") paylaştığınız ölçüde, Kullanıcı Yorumları'na ait tüm hakları TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'ye devredersiniz. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. ve tevkil veya temlik edilenleri Kullanıcı Yorumları'nı kullanma, kopyalama, ifşa etme, çoğaltma, değiştirme, adapte etme, yayınlama, çevirme, türetme eserler yaratma, dağıtımını yapma, icra etme, oynatma ve bu tür eserlerin telif ve reklam haklarını dünya çapında uygulama ve/veya Kullanıcı Yorumları'nı herhangi bir medya üzerindeki herhangi bir eserde aynı haklarla tüm veri, görsel, ses, metin ve dâhil olan diğer şeyleri herhangi ve tüm ticari veya ticari olmayan amaçlar için kullanmakta serbest olacaktır. Bu hakları TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'ye devretmek istemiyorsanız, Sitelere içerik girişinde bulunmayınız.

7. Telif Hakları ve Diğer Fikri Mülkiyet Haklarının Korunması. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı gösterir ve kullanıcılarından da aynısını bekler. Bu nedenle, herhangi bir kişi veya kuruluşun telif hakkı, patent, marka, ticaret sırrı ve diğer mülkiyet haklarına tecavüz eder nitelikteki herhangi bir materyali yükleyemez, e-posta şeklinde yollayamaz, iletemez ya da tedarik edemezsiniz. Eserinizin kopyalandığını veya Hizmetlerde veya hizmetler aracılığıyla telif hakkı ihlaline neden olacak bir biçimde paylaşıldığını düşünmeniz halinde, lütfen TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'nin Avukatlık Bürosu'na aşağıdaki tüm bilgileri içeren bir ihlal ihbarında bulunun:
(a) telif hakkının çiğnendiği iddia edilen telifli eserin tanımı veya tek bir ihbarda birden fazla telifli eserden bahsedilmesi durumunda bu eserlerin temsili listesi;
(b) ihlale neden olduğu iddia edilen materyal ve bilginin Hizmet üzerinde yerinin tespit edilmesini sağlayacak yeterlilikte tanımının yapılması (ihlale neden olduğu iddia edilen materyalin URL'sinin verilmesi yeterli olacaktır);
(c) sizinle iletişim kurabileceğimiz adres, telefon numarası ve var ise e-posta adresi gibi bilgiler;
(d)münazaralı kullanıma telif hakkı sahibi, aracısı veya yasa tarafından izin verilmediğine dair iyi niyetli inancınız olduğunu gösteren ifadeniz;
(e) ihbarınızda verdiğiniz bilgilerin doğru olduğuna ve telif hakkı sahibi olduğunuza veya telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuza dair yeminli ifadeniz ve
(f) gerçek veya elektronik imzanız. İhlal ihbarında bulunabileceğiniz TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. Avukatlık Bürosu'na aşağıdaki iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz: Kızılelma&Meço Avukatlık Bürosu Altıyol, Altın Çarşı Plaza No:56 Kat:6 Daire:87 Kadıköy/Istanbul Tel:0216 330 70 12 `den ulaşabilirsiniz. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. telif hakkı sahiplerinin telifli eserlerinin kontrolünü kolaylaştırmak için bazı araç ve teknolojiler sağlamaktadır.

8. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. İçeriği. Hizmetler, Site, kısmen veya tamamen TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. kontrolü altındaki diğer web siteleri, metin, grafikler, resimler, logolar, tuş simgeleri, yazılım ve Gönderilen İçerik hariç diğer içerik (tümüyle "TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. İçeriği") ve tüm TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. içeriklerinin derlemesi (yani toplanması, düzenlenmesi ve montajı) Türkiye Cumhuriyeti telif hakkı, marka yasası ve diğer yasaların koruması altındadır. Siz ve TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. arasında, Hizmetler ve TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. İçeriği TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'nin özel mülkiyeti olarak kalacaktır. Siteyi gezmeniz ve Hizmetlerden faydalanmanızla ilgili olarak TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. tarafınıza yalnızca kendi kullanımınız için TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. İçeriğini (tüm yazlım kodları hariç olmak üzere) çoğaltma ve kopyalamanıza imkânı veren sınırlı, geri alınabilir, alt lisans vermeye yetkisi olmayan bir lisans vermektedir. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. içeriğinin herhangi bir izinli kopyasını oluşturduğunuzda TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. İçeriğindeki telif hakkı, ticari marka, hizmet markası ve diğer mülkiyet bildirimlerini muhafaza etmeniz gerekir. Aşağıda belirtilen haller dışında, TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. içeriğini satamaz veya değiştiremezsiniz ya da İçeriği çoğaltamaz, sergileyemez, açıkça icra edemez ve dağıtamazsınız ayrıca TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. İçeriğini herhangi bir kamusal veya ticari amaç için kullanmazsınız. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. İçeriğinin başka herhangi bir sitede herhangi bir amaçla kullanılması yasaktır.

9. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. Telif Hakları ve Ticari Markaları. Metin, tasarım, grafikler, ara yüzler veya kodlar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Sitede bulunan tüm materyal ve bunlarla ilgili seçim ve ayarlamalar için telif hakkı Türkiye Cumhuriyeti ve diğer telif hakkı yasaları altında ortak çalışma olarak alınmıştır ve aksi belirtilmedikçe fikri mülkiyet hakkı TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. veya müşterilerine aittir. TAVSİYE KANALI, TAVSİYE MELEĞİ, TAV YENI MEDYA HIZMETLERI A.Ş. ve biçimlendirilmiş Melek Logosu TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'nin tescilli ticari markalarıdır ve tüm hakları saklıdır. Bu sitenin içeriğindeki metin pasajları, diyagramlar, logolar ve diğer bilgilerden alıntı yapılabilir ve ilgili telif hakkı sahiplerinin materyale ilişkin hakları saklı tutulur. Aşağıdaki şartlara uygun olduğu müddetçe, Sitede yer alan belgelerdeki materyal ve grafikleri indirebilir, görebilir, kopyalayabilir ve basabilirsiniz: (1) belgelerin yalnızca Sitede sunulan faaliyetlere katılım için veya kişisel, bilgilendirme amaçlı ve ticari olmayan maksatlar için kullanılması ve (2) materyalin hiçbir şekilde değiştirilmemesi. Burada açıkça belirtilen amaçların dışında, öncesinde TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'ın yazılı iznini almadan Sitedeki TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. İçeriği kapsamındaki eserlerle ilgili olarak indirme, yükleme, kopyalama, basma, sergileme, uygulama, çoğaltma, yayımlama, lisanslama, gönderme, iletme, dağıtma, değiştirme, silme veya türemiş çalışma yaratma gibi işlemleri yapamazsınız.

10. Güvenlik Kuralları. Hizmetlerin tüm ilgili yasa ve yönetmeliklere uygun olarak kullanılması gerekmektedir. Tamamen TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'in takdirine bağlı olarak yasaklanan Gönderilen İçerik aşağıdakileri kapsar ancak bunlarla sınırlı değildir

 • Açıkça saldırıda bulunan veya herhangi bir gruba veya bireye karşı herhangi bir şekilde ırkçılık, bağnazlık, nefret veya fiziksel zarar verme fikirlerini destekleyen;
 • Taciz eden veya başka bir kimsenin tacizini destekleyen;
 • İnsanları cinsel veya şiddet içerikli kullanan;
 • Çıplaklık, aşırı şiddet veya saldırgan bir konu içeren veya bir yetişkin web sitesine bağlantısı olan;
 • 18 yaşın altındaki herhangi bir kişinin kişisel bilgilerini talep eden;
 • Herhangi bir kişinin gizlilik ve güvenliği için risk teşkil eden veya oluşturan;
 • Yanlış ya da yanıltıcı olduğunu bildiğiniz bilgileri sunan veya yasa dışı faaliyetleri destekleyen ya da küfürlü, tehditkâr, müstehcen, onur kırıcı olan ve hakaret içeren;
 • Başka bir kimsenin telifli eserinin yasadışı ya da izinsiz kopyasını oluşturan veya bunu destekleyen;
 • " önemsiz posta", "zincirleme mektuplar" veya istenmeyen toplu mail, anlık mesajlaşma, spam" iletimini içeren;
 • Sınırlı erişim veya yalnızca şifreyle erişimin sağlandığı sayfaları veya gizli sayfa ve görüntüleri içeren (başka bir erişilebilir sayfayla bağlantılı olmayanlar);
 • Herhangi bir suç faaliyeti veya suç girişimine destek olan, tanıtımını yapan ya da yasadışı silahların yapımı veya satın alınması, bir kimsenin gizliliğini ihlal etme ve/veya bilgisayar virüsü oluşturma gibi konuları içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan yasadışı faaliyetler ile ilgili öğretici bilgi veren;
 • Ticari veya kanun dışı amaçlarla diğer kullanıcılardan şifrelerini veya kişisel kimlik bilgilerini talep eden;
 • Öncesinde TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'nin yazılı iznini almaksızın düzenlenen yarışmalar, çekilişler, mübadele, reklam veya saadet zinciri gibi ticari faaliyet ve/ veya satışları içeren;
 • Bir kimsenin izni alınmadan fotoğrafının ya da videosunun yer aldığı gönderilerin yayınlanması veya
 • Herhangi bir kimsenin gizlilik, reklam, itale-i lisan, telif, marka, sözleşme ve diğer haklarından herhangi birini ihlal eden içerikler.

Aşağıda Site üzerinde veya Hizmetlerin kullanımı aracılığıyla yapılması yasadışı veya yasaklanmış olan faaliyet türlerine örnekler verilmektedir:

 • Çocuk pornografisi ya da erotik malzemesi, dolandırıcılık, müstehcen malzeme kaçakçılığı, uyuşturucu satıcılığı, kumar, taciz, spam, "saadet zinciri", virüs veya diğer zararlı dosyaların yollanması, telif hakkı ihlali, patent ihlali ya da ticari sırların çalınması gibi suçları içeren suç faaliyetleri ve haksız faaliyetler;
 • Hizmetlerin izinsiz ve yasak kullanımıyla her türlü ürün veya hizmetin satın alınması veya satılması için herhangi bir kullanıcıya tanıtımda bulunmak veya kullanıcıyı bu konuda taciz etmek;
 • Hizmetlerdeki herhangi bir güvenlik teknolojisi veya yazılımı bozmak veya değiştirmek, bozmaya veya değiştirmeye çalışmak, ya da bozmaya veya değiştirmeye çalışan başka bir kişiye yardım etmek;
 • Gönderim esnasında herhangi bir TCP/ IP paket başlığında ya da başlık bilgisinin herhangi bir kısmında sahtecilik yapma ya da Site veya Hizmetlerin değiştirilmiş, yanıltıcı veya yanlış kaynak belirten bilgilerin gönderiminde kullanılması;
 • Virüsler, robotlar, solucanlar ve diğer bilgisayar kodlarının, herhangi bir bilgisayarın donanım ve yazılımının işleyişini sekteye uğratmak, tahrip etmek veya sınırlandırmak için kullanılan, ya da bir bilgisayarın veya bir bilgisayar ağının yetkisiz kullanımına, ya da bunlara yetkisiz erişime izin veren dosyalar ve programları içeren faaliyetler;
 • Herhangi bir Kullanıcının, ana bilgisayarın veya ağın Siteye erişimini engelleme;
 • HTML/CSS ya da diğer yollarla kendi kişisel sayfanızda veya herhangi bir TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. sayfasında manşet reklamları gizleme veya saklama;
 • Kişisel profil sayfanızdaki HTML, CSS veya diğer kodlamalar dahil, Gönderilen İçeriğin acil estetik doğasıyla ilgili olmayan Gönderilen İçerikteki gizli veya gizlice alınmış kodlar- ve diğerleri;
 • Görüntü ve video yollamak amacıyla komut dosyalarının kullanılması dâhil ancak bununla sınırlı olmayan otomatik sistemlerin kullanımı;
 • Hizmetler veya diğer ağlar veya Hizmetlere bağlı servisleri engelleme, tahrip etme veya bunlar üzerinde aşırı yük oluşturma;
 • Başka bir Kullanıcı, kişi veya kuruluşu taklit etme veya taklit etmeye çalışma;
 • Herhangi bir zamanda başka bir Katılımcıya ait Hesap, kullanıcı adı veya şifresini kullanma ya da kendi şifrenizi herhangi bir üçüncü tarafa ifşa etme veya herhangi bir üçüncü tarafın Hesabınıza erişimine izin verme;
 • Profilinizin satılması veya aktarılması;
 • Başka bir kişi veya kuruluşu taciz, istismar veya tahrip etmek amacıyla kullanılmak üzere Hizmetlerden edinilen herhangi bir bilgiyi kullanma veya bunları yapmaya çalışma;
 • Profilinizde izinsiz ticari bir reklamın bulunması veya Hizmetlerin izinsiz ve yetkisiz şekilde kullanımıyla üçüncü bir şahıs adına herhangi bir ticari faaliyeti gerçekleştirme ve karşılığında bu üçüncü şahıstan para veya mali değeri olan herhangi bir şey kabul etme; ya da
 • Kendi Gönderilen İçeriğiniz dışındaki Gönderilen İçeriklerde görülen telif hakkı, ticari marka veya diğer mülkiyet hakkı bildirimlerini silme veya herhangi bir biçimde değiştirme;
 • TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. ismi, markası, URL veya ürün ismini kullanan tüm meta etiketler veya meta verilerin kullanılması;
 • Herhangi bir Hizmetin güvenlik açığını araştırma, tarama veya test etme ya da herhangi bir güvenlik veya kimlik denetimi önlemini ihlal girişiminde bulunma;
 • İzinlerini almaksızın diğer kullanıcılar hakkında kişisel bilgi toplama veya depolama;
 • Bahane üreterek veya herhangi bir toplum mühendisliği yöntemiyle veyahut sahtecilik yaparak herhangi bir kişi veya kuruluşla olan ilişkinizi taklit etme veya yanlış şekilde gösterme;
 • Hizmetlerin kullanımının geçerli yasa ve yönetmeliklere uygun olmaması; ya da
 • Site sisteminin veya ağ güvenliğinin ihlali.

TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. böyle ihlalleri içeren olayları araştıracaktır ve bu ihlallerde yer alan Katılımcıların belirlenmesi, soruşturulması ve/ veya yargılanması konularında yer alabilecek ve kolluk kuvvetleriyle işbirliği yapabilecektir. İşbu şartlardan herhangi birinin ihlali üzerine, ya da TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. web sitesi veya başka herhangi bir TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. sitesine göndermiş olduğunuz herhangi bir bilginin TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. tarafından doğrulanamaması veya gerçekliliğinin kanıtlanamaması halinde, TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. kendi takdirine bağlı olarak Hesabınız, Profiliniz ve Gönderilen İçeriğinizin TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'tan silinmesi ve size sağlanan TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. hizmetleri ve diğer TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. sitelerinin hizmetlerinin derhal sonlandırılması gibi ancak bunlarla sınırlı olmayan kanuni yollar izleme hakkını saklı tutar.

11. Şirketin Yükümlülükleri. Tavsiye Kanalı yalnızca bir buluşma yeridir ve sunulan Profilleri veya Gönderilen İçerikleri görüntülemez ya da sansürlemez. Bu Sitedeki Gönderilen İçerik, TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. müşterilerinin veya müşteri çalışanlarının, iştiraklerinin veya Reklamcılarının görüşlerini veya ideallerini yansıtmaz. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. (a) burada yapılan hiçbir açıklamanın veya ürün iddialarının doğruluğunu beyan veya tekeffül etmez, (b) bu sitedeki bu tür içeriklerden sorumlu değildir ve (c) bu fan sayfasında belirtilen hiçbir görüşün doğruluğunu sınamaz. Gönderilen İçeriği veya diğer Katılımcıların Site veya Servisler üzerinden sunduğu bilgileri yasal olarak kontrol etme zorunluluğumuz olmadığı gibi böyle bir emelimiz de bulunmamaktadır. Kullanıcılar Sitede oluşturdukları veya Siteye gönderdikleri profiller ve üçüncü taraf uygulamaları diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu üçüncü taraf sitelerine eriştiğinizde tüm risk size aittir. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş., Site veya Servisler üzerinden gönderilen üçüncü taraf bağlantıları, uygulamaları veya servislerle, ayrıca Reklamcılar veya üçüncü taraf web sitelerinin veya uygulamaların sunduğu mallar veya hizmetlerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Doğası gereği başkalarının bilgileri rahatsız edici, zararlı veya hatalı olabileceği gibi bazı durumlarda yanlış veya aldatıcı biçimde etiketlendirilmiş de olabilir.

Internet üzerinde Katılımcı kimliğinin doğrulanması zor oluğu nedeniyle TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. her Katılımcının iddia ettikleri kişiler olduğunu doğrulayamaz ve doğrulamaz. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. Sitelerindeki Katılımcılar arasındaki ilişkilere karışmadığımız ve karışamayacağımız veya katılımcıların davranışlarını kontrol edemeyeceğimiz için bir ya da birden fazla Katılımcıyla anlaşmazlık yaşamanız halinde her türlü bilinen ve bilinmeyen, şüphelenen ve şüphelenilmeyen, ifşa edilmiş ve edilmemiş, böyle bir anlaşmazlık sonucu veya anlaşmazlıkla ilgili olarak ortaya çıkan iddiadan, taleplerden ve hasarlardan (fiili, dolaylı ve doğrudan) TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'yi (ve ajansımızı ve çalışanlarımızı) sorumlu tutamazsınız. Servisler "olduğu gibi" sunulur ve kullanılabilirlik ya da belirli bir amaca veya ihlale yönelik uygunluk garantisini özellikle kabul etmez.

TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş., Katılımcıların ilgilenebilecekleri diğer web sitelerine veya kaynaklara bağlantılar sunabilir. Bu üçüncü taraf web sitelerine eriştiğinizde, böyle bir içeriği kullandığınızda ya da güvenilir bulduğunuzda tüm risk size aittir. Tüm bu siteler, site sahiplerinin politikalarına ve prosedürlerine tabiidir. Böyle siteler ve kaynaklar veya bu katkıları yapan bireyler üzerinde kontrolümüz olmaması sebebiyle TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'in böyle sitelerin, kaynakların veya katkıların kullanılabilirliğinden sorumlu değildir. Bu türden web sitelerindeki veya kaynaklardaki ya da bunlar üzerinden kullanılabilen hiçbir içerik, reklam, ürün, diğer materyal veya herhangi bir katkı içeriğinden sorumlu veya yükümlü olmadığını, ayrıca böyle web siteleri veya kaynaklar üzerinden kullanılan herhangi bir içerik, mal veya hizmeti kullanmanın ve onlara güvenmenin sonucunda veya bunlarla bağlantılı olarak meydana gelecek veya iddia edilecek hiçbir zarar ve kayıptan dolaylı veya doğrudan TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'nin sorumlu ve yükümlü olmadığını onaylar ve kabul edersiniz. .

12. Doğrudan Zararların Reddi. TAV YENI MEDYA HIZMETLERI A.Ş., TEDARİKÇİLERİ VEYA HERHANGİ BİR TAV YENI MEDYA HIZMETLERI A.Ş. SITESİNDE ADI GEÇEN ÜÇÜNCÜ TARAFLARIN GARANTİYE, SÖZLEŞMEYE, HAKSIZ FİİLE VEYA BAŞKA BİR YASAL TEORİYE DAYANSA DA, VE BU KONUDA BİR UYARI BULUNUP BULUNMADIĞINA BAKILMAKSIZIN(TESADÜFEN VEYA DOĞRUDAN MEYDANA GELEN ZARARLAR, KAYBEDİLEN KARLAR VE KAYIP VERİLER VEYA İŞ KESİNTİLERİ SONUCUNDA OLUŞAN ZARARLARLA SINIRLI OLMAMAMAK KAYDIYLA) HERHANGİ BİR TAV YENI MEDYA HIZMETLERI A.Ş. SITESİNİN VE TAV YENI MEDYA HIZMETLERI A.Ş. İÇERİĞİNİN KULLANILMASI VEYA KULLANILAMASI SONUCU OLUŞAN HİÇBİR ZARARDAN YÜKÜMLÜ DEĞİLDİR.

13. Sorumluluğun Sınırlandırılması. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş., yöneticileri, görevlileri, çalışanları, müşterileri, acenteleri ve iştirakleri, özel, dolaylı ya da programdaki katılımınızdan kaynaklanan; Servislere ilgili olarak sunduğunuz bilgilerin kullanımı; yaptığınız açıklamalar; puanlar, ödüller, diğer teklifler veya amorti edilmiş ek ödemelerle edindiğiniz veya program altında kullandığınız ticari mallar veya hizmetler sonucunda veya bunlarla ilgili olarak meydana gelecek zararlardan yükümlü değildir. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş., TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. web siteleri üzerinden üçüncü taraflarca sunulan puanlar, ödüller veya diğer tekliflerle (indirimler ve kuponlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ilgili hiç bir yükümlülüğü veya zorunluluğu kabul etmez. Herhangi bir TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. sitesiyle, TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. kullanmanızla veya TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. İçeriğiyle ilgili olarak veya bunların sonucu olarak ortaya çıkan TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. azami yükümlülüğü, eylemin nedeni ne olursa olsun (sözleşme, haksız fiil, garantinin ihlali vs.) 100 TL'yi geçmeyecektir.

Bazı yargı yetkileri, zararların hariç tutulmasına veya sorumluluğun sınırlandırılmasına kısıtlama getirir, bu nedenle yukarıda hariç tutulanlar veya kısıtlamalar sizi kapsamayabilir. Yukarıda açıklanan Zararların hariç tutulması veya sorumluluğun sınırlandırılmasıyla ilgili herhangi bir kısım yürürlükteki kanun yarınca geçersiz olursa, TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. ve iştiraklerinin toplu yükümlülüğü kanunun izin verdiği azami oranla sınırlı tutulacaktır.

14. Gizlilik. Sizden Gizlilik Politikamızda belirlenen esaslar altında toplanan kişisel bilgiler dışında Tavsiye Kanalı sitesine konulan diğer Gönderilen İçeriğin tamamının gizli olmadığı ve patentsiz olduğu varsayılacaktır. Kullanımı sizin tarafınızdan yetkilendirilmiş olsa da olmasa da, Hesabınız ve şifrenizin gizliliğini korumak sizin sorumluluğunuzdadır. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'taki tecrübenin değerini arttırmak amacıyla TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. ve bağlı kuruluşları ara sıra veri doğrulama ve ekleme gibi sınırlı maksatlar için belirli kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflarla paylaşabilirler. Böyle üçüncü taraflar bilgilerin alınması sırasında ve sonrasında kişisel bilgilerinizin gizliliği ve korunmasını sürdüreceklerdir.

15. Gizlilik. Sitenin ve/ veya Hizmetlerin kullanımı ayrıca Gizlilik Politikamız ile düzenlenmektedir.

16. Katılımcılar Arasındaki Anlaşmazlıklar. Diğer TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. Katılımcılarıyla olan etkileşiminiz tamamen siz sorumluluğunuzdadır. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. siz ve diğer Katılımcılar arasındaki tartışmaları izlemeye mecbur olmamakla birlikte bunları izleme hakkını saklı tutar.

17. Veri Alma ve Gönderme Kısıtlamaları. Bu Site TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'nin Türkiye'deki ofislerinden kontrol edilmektedir. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. bu sitede sunulan ürün, hizmet ve diğer materyalin diğer ülkelerde kullanım için uygun ve mevcut olması; ayrıca içeriklerinin ve kullanımlarının yasadışı veya yasak olduğu ülkelerde bunlara erişim konusunda hiçbir beyanda bulunmamaktadır.

18. Programlardan Çıkarılma Hakkı. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. zaman zaman Sitede sunulmakta olan kampanyalar ve diğer programlara katılım için kimlerin uygun olduğuna tamamen kendi hükmüne göre karar verme hakkına sahiptir. Ayrıca TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. kendi hükmü doğrultusunda her zaman herhangi bir nedenden ötürü bir katılımcıyı "Kampanya" veya diğer bir programdan çıkartabilir. Programdan çıkartılmanız durumunda, e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

19. Ücretler. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'in kendi takdir yetkisiyle Site veya Hizmetlerin herhangi bölümü için ücretlendirme yapma ve zaman zaman ücretlerini ( var ise) değiştirme hakkını saklı tuttuğunu kabul etmektesiniz. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'in Hesabınızı Sözleşmeyi ihlal ettiğiniz gerekçesiyle kapatması halinde, ücretler ve ödemeleri (var ise) geri alma hakkınız olmayacaktır.

20. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. Ürün Gönderimini Garanti Etmez. Ürün nakliyesinin doğası gereği, TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. gönderilen ürünlerin durumunu garanti edemez. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş., ürünleri zamanında göndermek için elinden geleni yapacaktır, ancak nakliye ve kargo sektörünün doğası gereği belirli bir zaman çerçevesi verememekteyiz.

21. Ürünler Yeniden Satılamaz. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan ürün, hizmet ya da kupon yeniden satış için uygun değildir. Bu hükmün herhangi bir Katılımcı tarafından herhangi bir şekilde ihlali (münferiden TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. tarafından belirlendiği üzere), ilgili katılımcının geçerli kampanya veya diğer programdan veya TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. ve tüm Tavsiye Kanalı sitesinden çıkartılmasıyla sonuçlanabilir.

22. Katılımcılarla İletişim. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. bilgi verme, güncelle yapma, özel teklifler sunma ve geri bildirim verme amacıyla belirli aralıklarla Katılımcılarıyla e-posta yoluyla iletişim kurmaktadır. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. her iletişimi incelemek ve düzenlemek için elinden gelen çabayı göstermesine rağmen ortaya çıkabilecek yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz. Herhangi bir soru veya şikâyetinizin olması durumunda, lütfen bize ulaşın.

23. Anketler, Araştırmalar ve Çekilişler. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş., satıcı ve/ veya diğer stratejik ortaklar sponsorluğunda gerçekleştirilen anket, araştırma ve çekilişleri Site üzerinden katılımcılara sunulabilir. Katılımcılar Siteyi kullanmak veya Hesaplarına erişmek için anket, araştırma ve çekilişlere katılmak zorunda değildir. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. bu faaliyetlerden edinilen bilgiyi kendisi ve işbirliği içerinde olduğu satıcı, reklamcı ve diğer stratejik ortakların daha iyi hizmet ve ürünler sunmasını kolaylaştırmak amacıyla kullanmaktadır. Böyle faaliyetlerden sağlanan bilgiler Gizlilik Politikamıza tabi olacaktır.

24. Faaliyet Tabanlı Faydalar. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. Katılımcının Kampanyalar'ı da içeren çeşitli TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. "Programlarına" katılım düzeylerine göre, Katılımcılara belirli ayrıcalık ve faydalar sağlayacaktır. Bir Programdaki faaliyet ve katılım seviyesi yüksek olan katılımcılar özel Kampanyaları önceden görme, Kampanyaya ön kayıt hakkı, geliştirilmiş ürün ve el broşürü paketleri kazanabilirler. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. bir katılımcının hangi olanaklardan, var ise, yaralanabileceğini kendi takdirine göre belirler.

25. Seçkin Katılımcılara Kampanya Sunma Hakkı. Katılımcılara çeşitli demografik ve psikografik parametrelere ve TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. sistemindeki "Faaliyete" göre "Kampanyalar" sunulacaktır. Hangi katılımcılara "Kampanya" sunulacağına karar verme sorumluluğu tamamen TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'a aittir. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'nin bir "Kampanyaya" katılmaya uygun olduğunuza karar vermesi durumunda, söz konusu "Kampanyaya" Tavsiye Kanalı Sitesindeki Katılabileceğiniz Kampanyalar bölümünden dahil olabilirsiniz. Bu durumdan ayrıca "Kampanya" başladığında bir e-posta ile haberdar edileceksiniz.

26. Tazminat. Programa katılım, Servis kullanımınız, Sözleşmenin ihlalinden ve/veya bu Sözleşmenin ihlalinden ve/veya yukarıda belirtilen beyanlarınızın veya teminatlarınızın ihlalinden dolayı üçüncü taraflarca kullanılan makul avukatlık ücretleri dâhil olmak üzere TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'nin, bağlı ortaklıklarının, iştiraklerinin, görevlilerin, acentelerin, diğer ortakların ve çalışanların her türlü kayıp, yükümlülük, iddia veya talepten zarar görmemesini sağlamayı ve oluşan zararı ödemeyi kabul anlamına gelmektedir.

27. Yorum, Şikâyet ve Sorular. Siteyle ilgili geri bildirimlerinize açığız. Ancak Siteye konulan her türlü yorum, fikir, not, mesaj, öneri ve diğer bağlantılar (sınırlandırma olmaksızın Bağlantılar da dâhil) TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'in özel mülkiyetindedir ve böyle bağlantıları tazminat ödemeksizin çoğaltma, kamuya açıklama ve yayınlama gibi herhangi bir şekilde kullanabiliriz. Bu kullanım şartlarına ilişkin herhangi bir sorunuz veya şikâyetiniz olması halinde, lütfen bize ulaşın.

28. Yasaya Uygunluk ve Uygulanacak Yasa. Site kullanımına ilişkin tüm yerel ve yabancı kanunlar, kurallar, yönetmelikler ve mahkeme kararlarına uymayı ve siteyi bu çerçevede yasa, kural, yönetmelik ve kararlara ters düşecek hiçbir amaç için kullanmamayı kabul etmektesiniz. Siteye erişim, site veya TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan hizmetlerin kullanımına ilişkin tüm konular Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tabi olacaktır. Siteye erişim ve siteyi kullanımınıza ilişkin herhangi bir yasal işlem veya dava Türkiye İstanbul ve/veya Kadıköy Mahkeme ve İcra Daireleri tarafından görülecektir. Siz ve TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. yargı yetkisine tabi olmayı ve hukuki davalar veya yargılamalarda mahkeme yerinin uygun olduğunu kabul etmektesiniz. Belirtilen kullanım şartları programa kayıt yaptıran veya katılan her Katılımcı ve TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. arasında tam anlayış oluşturacaktır. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'nin işbu Sözleşmedeki hak ve hükümlerden herhangi birini uygulayamaması veya kullanamaması bu hak veya hükümden feragat anlamına gelmeyecektir. İşbu Sözleşmedeki bölüm başlıkları yalnızca kolaylık sağlamak içindir ve hiçbir yasal/sözleşmeye dayalı etkisi yoktur. Bu Sözleşme kanunların izin verdiği ölçüde işler. İşbu Sözleşmenin herhangi bir hükmünün kanuna aykırı, geçersiz veya uygulanamaz olması halinde, söz konusu hüküm Sözleşmeden ayrı olarak kabul edilir ve kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez.

29. Bildirimler ve Yasal Uyarı. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. size ara sıra yasal bildirimler ve diğer gerekli bildirimleri yollayabilir. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş.'nin size bildirim, sözleşme ve diğer bilgileri elektronik olarak yollayabileceğini kabul etmektesiniz. Bildirimler geçerli hizmetin ilgili sayfasında yayınlanacaktır. Elektronik bildirimler için verdiğiniz izni iptal etmek istemeniz halinde, işbu Siteyi kullanmamanız gerekir. Sitede şartlarının tespit ve takip edilmesi gereken mülkiyet ile ilgili diğer bildirimler ve telif hakkı bilgisi yar alır. Bilgiler bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir veya güncellenebilir. TAV Yeni Medya Hizmetleri A.Ş. ayrıca her zaman bu bilgilerde ifade edilen ürün ve/ veya programlarda bildirimde bulunmaksızın iyileştirme ve/ veya değişiklik yapabilir.